Sony’den Şok Karar!

ileweb yöneticisi

Sony’den Şok Karar!

Ünlü konsol üretici olan Sony geçtiğimiz günlerde üzerinden büyük kazanç elde ettiği Playstation 4 Hakkında öenmli bir karara imza attı.

Alınan kararın sebebi firmanın piyasaya yeni sürmüş olduğu yeni nesil konsolu olan Playstation 5’i canlandırmaktı. Peki bu alınan yeni kararlar nedir gelin birlikte inceleyelim;

Sony, resmi web sitesinden yaptığı bir açıklama ile PlayStation 4 ‘te kullanımda olan bir servisi sonlandırdığını doğruladı. Sony’nin resmi web sitesinde yaptığı açıklamada, PlayStation Toplulukları özelliği Nisan 2021 tarihinden itibaren emekliye ayrılacak. Bu tarihten itibaren bu özelliği kullanılamaz hale getiren Sony yetkilileri bu açıklamalarda bulundu.

“PlayStation 4 oyun konsolunuzda PS Toplulukları servisini kullandığınız için teşekkür ederiz. Bu servis, Nisan 2021 tarihinden itibaren artık desteklenmeyecek, PlayStation 4 konsolunuzda kullanılamayacak ve bununla birlikte, PlayStation 4’ünüz ile PlayStation Uygulaması yoluyla bağlantıda kalmaya ve mesajlaşma özelliklerinden ve daha fazlasından yararlanmaya devam edebileceksiniz.” dedi.

Yazar hakkında

web yöneticisi editor

Bir cevap yazın